My Senso aneb jak proměnit slunnou Itálii v přírodní vůni do bytu

Dokáže zaujmout, tvořit vzpomínky i ovlivnit náladu. Vůně. Jedinečná a všeobecně srozumitelná emoce, která skrze vonné svíčky či osvěžovače vzduchu umí probudit jakýkoliv prostor. Pokud byste si doma chtěli rozvonět příjemnou italskou pohodu, značka My Senso bude ta pravá. 

Psal se rok 1997, když se tři budoucí zakladatelé značky My Senso rozhodli posunout standardy v oblasti interiérových vůní a vybudovat italskou firmu specializovanou na výrobu vysoce kvalitních bytových parfémů, vonných difuzérů a dalších aroma kousků. Právě rozmanitost je jednou z důležitých hodnot společnosti. My Senso vůně můžete využít ve svém domově, v práci, ale hodí se například i do lázeňských a wellness komplexů. 

Najít to nejlepší, vytvořit něco zvláštního

V každém produktu My Senso se odráží mnohaletá vášeň k vůním, italské tradici a samozřejmě i odborné znalosti. Výrobě předcházel dlouhý proces výzkumu, nespočet experimentů a testování, z nichž se zrodil současný koncept zabalený v nadčasovém designu. Ke každé přísadě se přistupuje s náležitou péčí, cílem je vytvářet mimořádné výrobky, které budou stavět spíš na autentické a kvalitní jedinečnosti než na kvantitě.

  • Mistrovské kombinace: vášeň, zkušenosti a umění vzít si na výrobu potřebný čas. Tyto aspekty spolu s nejlepšími esencemi z celého světa odkrývají tajemství mistrovských kombinací My Senso.
  • Výběr vůně: lidé rozličných kultur vnímají vůně různými způsoby. V My Senso vyvinuli speciální systém pro výběr daných kombinací, který se uplatňuje po celém světě. 
  • Špičková řada produktů: tu vaši vůni můžete hledat v rozmanitém spektru, které se přizpůsobuje času a neustále se rozvíjí. Udržitelnost je pro jednotlivé produktové skupiny My Senso velmi důležitá.
  • Certifikované bezpečnostní standardy: splnění všech evropských bezpečnostních předpisů, držení italské certifikace kvality. To dělá My Senso férovou a bezpečnou firmou. My Senso – domov pro vaše smysly

sivcka-my-senso

Každá příležitost, událost i jednotlivé prostory mohou mít svou vlastní vůni. Díky tomu můžete vybírat z široké škály aromat a příslušenství. My Senso nabízí těchto šest hlavních produktových pilířů.

Vonný difuzér. Systém využívající tyčinky, který zútulní a provoní jakoukoli místnost. Tradiční, důmyslný a nadčasově krásný. Intenzitu vůně můžete upravit pomocí počtu ponořených hůlek.

Vonná svíčka. Parfémované svíčky s intenzivními vůněmi a příjemným světlem určené pro obzvlášť romantické zážitky.

Katalytická lampa. Speciální lampa určená k odstranění bakterií, infekcí a pachů. Podle studií nezávislých výzkumných zařízení dokáží katalytické lampy ničit až 85 % bakterií v místnosti ještě po 30 hodinách od jejich uhašení.

Textilní sprej. Vůně čistého prádla uklidňuje. K pocitům uvolnění vám pomůže vysoce kvalitní sprej na textil otevírající další aspekt (nejen) domácí pohody. 

Osvěžovač vzduchu. Unikátní osvěžovač vzduchu poskytující šest různých elegantních vůní nejvyšší kvality. Okamžitě účinný. 

Esenciální oleje. 100% přírodní éterické oleje, které se extrahují z květů, listů či kůry. Mají harmonizující, stimulační a uklidňující účinek. Pozvednou náladu, povzbudí smysly a podpoří rovnováhu a vnitřní klid. 

 

Jak praví My Senso, vůně jsou stejně rozmanité jako život sám. Tak přičichněte a objevujte. 

Třeba u nás v obchodě parfemybytove.cz

Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz
Doprava zdarma nad 2000 Kč vč. DPH
Doručení od 79 kč s DPH